• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Манченківська селищна рада

Фотогалерея

     Сьогодні пролунав останній дзвоник і для учнів Манченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківського району Харківської області. На святі були присутні: заступник голови Харківської районної державної адміністрації Малишева Оксана Василівна та  голова Манченківської селищної ради Палагута Віталій Олексійович, які зачитали слова привітання Народного депутата України Біловола Олександра Миколайовича, голови Харківської районної державної адміністрації Раїни Юрія Івановича, голови Харківської районної ради Литвиненко Максима Владиславовича, та висловили  вдячність за навчання дітей вчителям школи та слова привітання із закінченням шкільного року учням та випускникам.

 


 

    8 травня 2018 року на території Манченківської селищної ради було проведено мітинги присвячені Дню памяті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом в роки Другої світової війни в смт. Манченки, с-щі Травневе та с-щі Ударне. На мітингах були присутні голова Харківської районної державної адміністрації – Раїна Юрій Іванович, заступник голови Харківської районної ради – Рожанський Віталій Анатолійович, директор ХРЦССССДМ – Бакай Олена Юріївна, начальний віддлу культури і туризму Харківської районної державної адміністрації — Пономаренко Вікторія Володимирівна, голова організації ветеранів Харківського району  – Червоний Анатолій Сергійович, голова селищної ради Палагута Віталій Олексійович, депутати Манченківської селищної ради та мешканці селища.
    Ми вдячні за подвиги героїв – ветеранів, за світле майбутнє, батьків та дітей.

 


 

«Різдвяна казка»

6 січня 2018 року в приміщенні Манченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з нагоди Нового року та Різдва Христового було проведено новорічну виставу  для дітей дошкільного віку «Різдвяна казка» за участі вихованців Манченківського селищного клубу під керівництвом завідувача Анчукової Ірини Анатоліївни.  На святі були присутні голова Манченківської селищної ради Палагута Віталій Олексійович, депутат Верховної Ради України Біловол Олександр Миколайович та депутат УІІ скликання Манченківської селищної ради, директор ТОВ «Люботинська птахофабрика» — Водолазський Анатолій Павлович. Гості свята дарували дітям солодощі, а маленьким артистам м’які іграшки.

 


 

Урочисте відкриття міні – проекту «Діти – золотий ресурс суспільства»

     5 жовтня 2017 року відбулось урочисте відкриття міні – проекту «Діти – золотий ресурс суспільства» (облаштування дитячого куточка для очікування до лікаря в Манченківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗОЗ сел. Манченки).
     На заході були присутні депутат обласної ради Тітов М.І., заступник голови районної ради Рожанський В.А., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Стасєв С.Ю., депутат районої ради, начальник відділу охорони здоров’ярайдержадміністрації Шматько Ю.І., Манченкiвський селищний голова Палагута В.О.
     На втілення проекту знадобилось 21 335грн, із них 10 668грн.- кошти обласного бюджету, 7 467грн.- кошти районної ради, 2 133грн.- кошти селищної ради, 1 067грн. — кошти конкурсанта.
     В Манченківській амбулаторії були створені умови для комфортного очікування дітей до лікаря, та можливість з користю використовувати час за допомогою розвиваючих ігор та м’яких комплексів для розваг.

 

 


 

«День селища Манченки»

     9 вересня 2017 року з 14:00 год. було розпочато святкування «Дня селища Манченки» з яскравим ярмарком в якому прийняли участь: народні майстри вишивки, декоративно – прикладного мистецтва, плетіння з газет, кулінарії, фермерської справи. На святі частували кашею та млинцями, а малечу розважали дитячими майданчиками- батутами, солодощами та особливого настрою задавало шоу кумедного вченого  «Пузирькова».
     О 15:30 год.  на території  Манченківської селищної ради в с-ще  Травневе відкрито фельдшерський пункт  за  підтримки голови Харківської районної державної адміністрації Раїни Юрія Івановича, голови Харківської районної ради Литвиненка Максима Владиславовича, начальника відділу охорони здоров’я  Харківської районної державної адміністрації Шматько Юрія Івановича та голови Манченківської селищної ради. Приміщення надав директор ТОВ «Люботинська птахофабрика» Водолазський Анатолій Павлович, який попередньо зробив там капітальний ремонт, відремонтував систему тепло- та електропостачання. Завідувач Касяневська Марія Василівна радо вітала всіх гостей на порозі новоствореного фельдшерського пункту.
     О 16:00 год. було проведено офіційну частину свята з врученням грамот та подяк людям, які постійно підтримують, допомагають у вирішенні питань по благоустрою населених пунктів, облаштування території та спонсорської допомоги. Свято продовжили колектив Манченківського селищного клубу під керівництвом Анчукової Ірини Анатоліївни та гостей з Харківської районної державної адміністрації.
     На святі були присутні гості:
голова Харківської районної державної адміністрації Раїна Юрій Іванович,
голова Харківської районної ради Литвиненко Максим Владиславович,  
заступник голови Харківської районної державної адміністрації Малишева Оксана Василівна,
заступник голови Харківської районної ради Казаков Олег Євгенійович,
помічник – консультант депутата Верховної Ради України Біловола Олександра Миколайовича, Іванська Наталія Іванівна,
начальник районного фінансового управління ХРДА Мєуш Наталія Вікторівна,
начальник УДКСУ ХРДА Бринза Наталія Григорівна,
начальник УПСЗН ХРДА Хименко Ірина Вікторівна,
директор ХРЦСССДМ ХРДА Бакай Олена Юріївна,
начальник відділу охорони здоров’я ХРДА Шматько Юрій Іванович,
начальник відділу агропромислового комплексу Редченко Олександр Леонідович,
начальник відділу культури ХРДА Пономаренко Вікторія Володимирівна,
начальник відділу економіки ХРДА Коваленко Ігор Миколайович,
директор ТОВ «Люботинська Птахофабрика» Водолазський Анатолій Павлович.
     Харківським регіональним відділенням Асоціації міст України «Пульс» було організовано виїзний інформаційний пункт з метою ознайомлення громадян із Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», визначення сильних і слабких сторін, загроз та можливостей, з якими може зіткнутися громада в процесі об’єднання.
     Під час роботи інформаційного пункту разом із селищною радою для більш детального ознайомлення було заплановано на 21.09.2017 року проведення круглого столу з депутатами та активістами селищної ради.

 

 


 

«День захисту дітей»

     04.06.2017 року в несених пунктах Манченківської селищної ради Харківського району Харківської області: с-ще Травневе, с-ще Ударне та смт. Манченки було проведено свято «День захисту дітей». Захід проведено при підтримки народного депутата України Біловола Олександра Миколайовича, який подарував дітям безмежну радість та задоволення від 4-х годинного відпочинку на батутах та гірках, голови Харківської районної державної адміністрації Раїни Юрія Івановича, який дарував малюкам  різноманітні призи під час конкурсів та директор ТОВ «Люботинської птахофабрики» Водолазський Анатолій Павлович частував малят холодним морозивом та солодкими сюрпризами. Дякуємо за підтримку, спонсорську допомогу та гарний настрій.